Dear players!


20 years ago, we launched the website https://www.alawar.pl/, which was loved by so many.

A lot of you have visited it from the very beginning. We want to thank you for playing the games and staying on the website!


If you are seeing this message, then Alawar has made the difficult decision to shut down the gaming sections of the website https://www.alawar.pl/.

As of June 1st, 2023, we will be closing the gaming sections of the website https://www.alawar.pl/, in full compliance with the Terms of Use.


The gaming sections of https://affiliate.alawar.com/ will be available until May 31, 2023.

All game activation keys will be active until June 1st, 2023. Please remember to activate the games before June 1st, 2023.

From this point forwards, new subscriptions cannot be purchased and existing subscriptions cannot be renewed.


If your subscription ends after June 1st, 2023, please contact our support team before May 31, 2023, at: http://www.alawar.pl/feedback.php


Thus, from June 1st, 2023, you can no longer purchase games on the gaming sections of https://www.alawar.pl/, but you can buy them from our partners using the following links: https://store.steampowered.com/publisher/ALAGAMES


We'll be happy to see you in new Alawar projects.

Reklama
Zobacz także
Can you will find your kids
Adventure of a famous shapeshifter.
Historia, która zetnie twoją krew lodem...
Uwolnij więźnia z pradawnych więzów!
Uwolnij więźnia z pradawnych więzów!
  • Gry na PC
  • Pobierz gry
  • Ukryte Obiekty
  • Klątwa Wilkołaków

Klątwa Wilkołaków

  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków
  • Klątwa Wilkołaków

Witaj w "Klątwie Wilkołaków". Oto historia małej dziewczynki o imieniu Ashley. Ashley nie może skontaktować się ze swoją babcią i to od Ciebie zależy, czy pomożesz jej odkryć co się stało. Będziesz musiał przemierzać zakurzone pokoje rezydencji i otaczające tereny, zamglone lasy w świetle księżyca, kamieniste wzgórza przy oceanie i starożytne przejścia, odbijające echo Twoich kroków.

Czytaj dalej

Odkryj historię Ashley i przeżyj jej straszną przygodę.

Pewnego razu Ashley otrzymuje od swojej babci dziwną pocztówkę. Nie była ona wypisana. Jej babcia nie obiera telefonu. To się nigdy wcześniej nie zdarzyło. Wystraszona i zmartwiona Ashley udaje się do starej, rodzinnej rezydencji tylko po to, aby dowiedzieć się, że miejsce, które tak kiedyś kochała będąc dzieckiem, jest opustoszałe.

Pomóż Ashley rozwiązać tajemnicę zniknięcia jej babci i uratuj dziewczynę od niebezpieczeństwa okropnej, starożytnej klątwy. W poszukiwaniach babci Ashley będzie musiała przemierzyć zakurzone pokoje rezydencji i otaczające tereny, zamglone lasy w świetle księżyca, kamieniste wzgórza przy oceanie i starożytne przejścia, odbijające echo jej kroków.

Czy odnajdzie swoją babcię? Czy mroczne, krwawe sekrety Klątwy Wilkołaków pozostaną na zawsze owiane tajemnicą? Wszystko zależy od Ciebie! Czy jesteś wystarczająco odważny, aby zacząć tę przygodę?

Pobierz i graj
rozmiar – 301.43 Mb Jak mogę usunąć grę

Opinie graczy (14) gracze

Imię:
E-mail:
Wpisz kod CAPTCHA:
tojanka  
Prośba. chciałam grę kupić. Dostałam maila z Orange ze mam wpisać na www podany przez nich kod. Jestem stara i nie wiem gdzie wpisać.....Podpowiedzcie, proszę.
23:57, Piątek, 14.12.2018 | Zostaw komentarz
ks9  
DOSZŁAM DO WIEŻY I CO DALEJ??
15:51, Środa, 27.02.2013 | Zostaw komentarz
dominik.posiak  
piekna gra przeszlem ja cala warta polecenia
21:20, Piątek, 22.02.2013 | Zostaw komentarz
krystyna  
jak przejść to drzewo-przpiłowałam ale nie wiem jak podnieść czy usunąć?!
18:04, Poniedziałek, 11.02.2013 | Zostaw komentarz
OLLa  
ha mam dla was dobrą podpowiedź :) http://www.gamezebo.com/games/curse-werewolves/walkthrough-cheats-strategy-guide Wszystko po kolei z obrazkami ;)
05:19, Piątek, 01.02.2013 | Zostaw komentarz
OLLa  
ech wszystko fajnie tylko co dalej jak już jestem przy bramie której nie mogę sforsować
04:30, Piątek, 01.02.2013 | Zostaw komentarz
alkaszyma  
jest!!!jak utkniecie przy drzewie to zejdźcie do holu tam gdzie zakurzony zamek,powiekszcie te drzwi tak by zamek był widoczny.chusteczką z samochodu wyciera się kurz nie na gałce a w prawym górnym rogu!tuż nad zasuwką!na gamezebo.com jest opis jak grać ze screenami
02:41, Środa, 23.01.2013 | Zostaw komentarz
Ania  
zamek szyfrowy otworzysz, gdy przy użyciu szmatki zetrzesz zabrudzenie które znajduje się nad klamką
22:55, Wtorek, 22.01.2013 | Zostaw komentarz
kama5z4  
może ktoś wie jak przejść to drzewo i jak odworzyć ten zamek szyfrowy co jest zakurzony
02:18, Poniedziałek, 21.01.2013 | Zostaw komentarz
Pati`  
Również mam ten sam problem:( a jak otworzyliście te drzwi na górze??
18:36, Poniedziałek, 21.01.2013 | Zostaw komentarz
Agnieszka  
To wersja bez dodatków, o połowę tańsza niz poprzednia
18:43, Piątek, 18.01.2013 | Zostaw komentarz
Jerzy  
Wstyd mi za przetłumaczenie wersji na język polski znalazłem u kolegi w grze "wszędzie jest kusz" a nie powinno się pisać kurz ??? Kurzy się panowie i panie a nie kuszy, a może to jest gra Klątfa
23:42, Czwartek , 17.01.2013 | Zostaw komentarz
Kuba  
A ja mam dobrze - kurz
13:01, Piątek, 18.01.2013 | Zostaw komentarz
Aga  
I znowu powtórka z rozrywki:( szkoda.
15:49, Środa, 16.01.2013 | Zostaw komentarz
  • Zaloguj
  • Rejestracja
Zaloguj się lub utwórz nowe konto Alawar,
aby uzyskać dostęp do witryny.
?
Utwórz nowe konto Alawar
lub zaloguj się, aby uzyskać dostęp do witryny. ?
Hasło można odzyskać za pośrednictwem
poczty e-mail lub numeru telefonu podanego podczas rejestracji ?
← Wejdź