• Gry na PC
  • Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Zanim wyślesz do nas wiadomość, prosimy o zapoznanie się z listą najczęściej zadawanych pytań (FAQ). Możliwe, że tam znajdziesz odpowiedź.

Jak pobrać grę?
Aby pobrać grę, naciśnij przycisk «Pobierz i graj»
W zależności od używanej przeglądarki otworzy Ci się okno dialogowe, które pozwoli Ci zapisać grę lub ją uruchomić. Proces pobierania gry jest uzależniony od prędkości Internetu i trwa od kilku sekund do 30 minut. Po zakończeniu pobierania kliknij na «Otwórz» aby zainstalować grę na komputerze. Po zakończeniu instalacji kliknij na «Zakończ» (postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie).
Jak mogę usunąć grę?
Grę można odinstalować w następujący sposób: kliknij w menu START (w dolnym pasku zadań) - PANEL STEROWANIA. Następnie kliknij dwukrotnie ikonę «Dodaj lub usuń programy» (lub kliknij «Programy» «Usuń programy»).
Lista programów zainstalowanych na komputerzepojawi się wciągu kilku sekund. Aby usunąćgrę,kliknij lewym przyciskiem myszyna grę, a następnie kliknij przycisk «Usuń». Można równieżkliknąć prawym przyciskiem myszyna nazwęgry, którą chcesz usunąć ikliknij na «Usuń / Zmień».
Uwaga: Jeśli nie wiesz co to za program nie usuwaj go!
Chcę otrzymywać informację o nowościach od Alawar?

Na dole naszej strony internetowej jest koperta, przy której możesz wpisać swój adres e-mail. Po wpisaniu adresu kliknij na przycisk «Zapisz».Od tej pory będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę wiadomości o naszych nowych grach, wydawanych co tydzień.

Chcę się wypisać z subskrypcji!

Prosimy odpowiedzieć na otrzymanego maila z nowościami Alawar z informacją że chcesz wypisać się z subskrypcji. Można również zrezygnować z subskrypcji, wypełniając poniższy formularz.

Wysłałem komentarz ale on się nie ukazał!

Przed publikacją komentarza na naszej stronie jest on najpierw przez nas sprawdzany. Zabronione jest umieszczanie komentarzy zawierających dane kontaktowe użytkowników oraz zawierających klucze aktywacyjne do naszych gier.

Jakie są korzyści z posiadania «Prywatnego konta»?

Dzięki opcji «Prywatne konto» możesz zapoznać się z najnowszymi i najlepszymi grami, poznać opinie innych użytkowników. Możesz również sprawdzić zakupione przez siebie gry (dotyczy to jedynie gier zakupionych poprzez przelew i podany adres e-mail).

Wprowadź swoje imię
Wymagane pole
Wprowadź swój adres e-mail.
Nieprawidłowe pole
Wprowadź swój numer telefonu komórkowego
Nieprawidłowe pole

Wymagane pole

Wprowadź przynajmniej 10 znaków.
Dodaj plik
Wybierz plik
Nie wybrano pliku
Wprowadź captcha
  • Zaloguj
  • Rejestracja
Zaloguj się lub utwórz nowe konto Alawar,
aby uzyskać dostęp do witryny.
?
Utwórz nowe konto Alawar
lub zaloguj się, aby uzyskać dostęp do witryny. ?
Hasło można odzyskać za pośrednictwem
poczty e-mail lub numeru telefonu podanego podczas rejestracji ?
← Wejdź