Drodzy gracze! Stworzyliśmy nową stronę internetową – nowoczesny design, nowe funkcje. Wypróbujcie już teraz →!
Ustaw jako swoją
stronę startową
Dodaj do
ulubionych
Język:
 

Alawar RSS

Chcesz być zawsze na czasie? Sprawdzać najświeższe wiadomości o grach i mieć dostęp do plików do pobrania bez konieczności przeglądania setek stron? Dzięki technologii RSS najświeższe wiadomości portalu Alawar możesz zobaczyć zaraz po ich opublikowaniu na naszych stronach.

Co to jest RSS?

Real Simple Syndication (RSS) to technologia pozwalająca na przeglądanie wiadomości informacji pojawiających się na wybranych przez użytkownika stronach tu po ich ukazaniu się. Alawar Entertainment oferuje szereg kanałów RSS, które dostarczają informacje związane z opisem gry, łączem do strony i pliku gry. Obsługujemy najnowsze kanały RSS w wersji 2.0. Kanały są darmowe.

Jak korzystać z usługi RSS

Wystarczy ściągnąć odpowiedni program, tzw. czytnik, który gromadzi je w jednym miejscu i sortuje zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez użytkownika. Większość czytników to aplikacje, które można pobrać i zainstalować, chociaż niektóre są oparte na sieci Web i działają w przeglądarce.

Subskrypcja RSS

Popularne czytniki RSS
Web Windows Mac OS X
Bloglines
NewsGator
Microsoft Live
My Yahoo!
Google Reader
Newz Crawler
FeedDemon
Newsfire
NetNewsWire

Znajdź inne czytniki RSS w Google

Jeśli posiadasz już swój czytnik, skopiuj do niego linki wybranego kanału RSS Alawar, a wkrótce zaczniesz otrzymywać wiadomości do niego bezpośrednio. Pokażemy ci wszystko, co u nas najlepsze, najszybciej jak się da.

Alawar Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Litera ® oznacza zastrzeżony znak towarowy. Polityka prywatności i warunki korzystania. Strona oparta o Bitrix Site Manager.
Alawar Entertainment Informacje o firmie
Pomoc techniczna
Dla partnerów
Gry Alawar dla urządzeń Android
Gry Alawar dla urządzeń Mac
Gry Alawar dla urządzeń iPhone/iPad