Drodzy gracze! Stworzyliśmy nową stronę internetową – nowoczesny design, nowe funkcje. Wypróbujcie już teraz →!
Ustaw jako swoją
stronę startową
Dodaj do
ulubionych
Język:
 

Alawar.pl - to oficjalna witryna internetowa dla angielskojęzycznych klientów firmy Alawar Entertainment. Za pośrednictwem witryny Firma sprzedaje swoje własne gry rozrywkowe na PC, jak również gry rozrywkowe ona PC, które opracowane zostały przez inne studia. Goście odwiedzający naszą witrynę mogą pobrać bezpłatne wersje próbne gier rozrywkowych na PC sprzedawanych przez firmę Alawar. Mogą oni także kupić pełne wersje gier, obejrzeć Pierwszą Piątkę i Pierwszą Pięćdziesiątkę spośród najbardziej popularnych gier rozrywkowych na PC, grać bezpłatne wersje Flash ponad dwudziestu gier rozrywkowych na PC, kupić gry rozrywkowe na PC, na które jest zniżka, zapisać się na biuletyn przesyłany pocztą elektroniczną, skontaktować się z wydziałem obsługi klientów firmy Alawar, a także połączyć się z firmą Alawar poprzez linki do witryn towarzyskich Facebook i Twitter.

Firma Alawar.pl oferuje również linki do witryny firmowej Alawar oraz do witryny, gdzie osoby stowarzyszone mogą dowiedzieć się na temat tworzenia partnerstwa z firmą Alawar w celu sprzedaży jej gier.

Firma Alawar sprzedaje różnorodne gry rozrywkowe na PC za pośrednictwem witryny Alawar.pl, włącznie z grami w salonach gier, grami typu Arkanoid, grami łamigłówkami i grami logicznymi, grami strzelniczymi i grami akcji, grami z ukrytymi przedmiotami oraz grami typu „dopasuj trzy”. Witryna podzielona jest na te kategorie, aby ułatwić gościom odszukanie tego rodzaju gier rozrywkowych na PC, w jaki chcieliby zagrać. Na przykład, witryna Alawar.pl oferuje ponad 100 gier przygodowych z ukrytymi przedmiotami, które stanowią najbardziej popularny rodzaj gier rozrywkowych na PC.

Do niektórych popularnych gier rozrywkowych na PC, które opracowane zostały przez Alawar i sprzedawane są za pośrednictwem witryny Alawar.pl, zaliczamy: Wymarzone Gospodarstwo: Moje Miasto, będące internetową symulacją rolniczą, Wrzawa w Gospodarstwie, Kawiarnia Amelii i seria Szaleństwo, które są grami zarządzania czasem, Saga o Wampirach: Puszka Pandory, Dziwne Lądy: Miasto Cieni i Zabłąkane Dusze: Opowieść o Domu Lalek, które wszystkie należą do gier horroru z ukrytymi przedmiotami, Alabama Smith, Wyspa Skarbów i Magiczna Encyklopedia, będące grami przygodowymi z ukrytymi przedmiotami, Natalie Brooks i Snark Busters, będące grami detektywistycznymi z ukrytymi przedmiotami, seria Mogoł rozrywkowych symulacji ze świata biznesu, w tym Hotel Mogoł, Wakacje Mogoł i Ośrodek Narciarski Mogoł, Skarby Montezumy 1 i 2, które są grami typu „dopasuj trzy”, Mahjongg Artifacts oraz gry w stylu Arkanoid takie, jak: Hyperballoid, Smash Frenzy i Strike Ball.

Wszystkie gry, które firma Alawar sprzedaje za pośrednictwem swojej witryny internetowej Alawar.pl., posiadają swoją własną stronę produktu ze zdjęciami strony, reklamę gry, krótki opis akcji i plan gry, listę właściwości gry, wymagania systemowe gry, linki do pobierania bezpłatnej wersji próbnej i wersji zarejestrowanej (zakupionej), listę gier rozrywkowych na PC, które podobne są do wybranej gry rozrywkowej na PC, a także tablicę ogłoszeń, na której gracze mogą umieszczać swoje reakcje dotyczące danej gry.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Wszystkie informacje na naszej stronie są w języku angielskim. Również wszelką korespondencję prosimy nadsyłać do nas w języku angielskim.

Kliknij tu, żeby wejść!Gry popularneAlawar Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Litera ® oznacza zastrzeżony znak towarowy. Polityka prywatności i warunki korzystania. Strona oparta o Bitrix Site Manager.
Alawar Entertainment Informacje o firmie
Pomoc techniczna
Dla partnerów
Gry Alawar dla urządzeń Android
Gry Alawar dla urządzeń Mac
Gry Alawar dla urządzeń iPhone/iPad